Агромаркет

Набули чинності Умови страхування майбутнього врожаю кукурудзи на зерно

Набули чинності Умови страхування майбутнього врожаю кукурудзи на зерно

З 12 серпня почали діяти Умови страхування майбутнього врожаю кукурудзи на зерно з державною підтримкою від сільськогосподарських ризиків на весь період вирощування.

Цей документ розроблений Міністерством аграрної політики та продовольства та затверджений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг 16 липня.

Також затверджені стандартні страхові тарифи.

Страховими ризиками за договором є такі події або їх комбінації: град, удар блискавки; землетрус; лавина, земельний зсув, земельний або земельно-водний сель; сильний вітер, пилова буря, шквал, смерч, суховій, видування;  сильний дощ, тривалі дощі, повінь, паводок, вимокання; посуха у весняно-літній період; зневоднення на землях, які підлягають примусовому зрошенню або заводненню, ґрунтова кірка, випадіння рослин; пожежа; епіфітотія (масове захворювання рослин, спричинене активністю фітопатогенну); осередок масового розмноження шкідливого організму; спалах масового розмноження шкідника рослин; вторинні хвороби рослин; протиправні дії третіх осіб стосовно посівів та майбутнього врожаю застрахованої кукурудзи на зерно.

За наявності у страхувальника посівів кукурудзи на зерно в декількох адміністративно-територіальних одиницях необхідно укладати окремі договори страхування у кожній окремій адміністративно-територіальній одиниці.

Для укладення договору страховик та страхувальник мають провести огляд посівів кукурудзи на зерно і скласти акт огляду, в якому відображається стан посівів.

Страхове відшкодування виплачується протягом 14 днів від дня підписання страхового акта.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!