Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На зберігання пального видано 780 ліцензій

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Станом на 12 серпня 2019 року Державна фіскальна служба видала понад 9,5 тис. ліцензій на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним.

Про це повідомляється на сайті ДФС.

Зокрема, найбільшу кількість ліцензій видано на здійснення роздрібної торгівлі пальним – майже 6,8 тис. Понад 1,6 тис. ліцензій отримали платники на оптову торгівлю пальним за відсутності місць оптової торгівлі. На оптову торгівлю пальним за наявності місць оптової торгівлі видано 314 ліцензій.

Крім того, на зберігання пального видано 780 ліцензій, а на його виробництво – 23.

Реєстр суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії на право виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним розміщено на вебпорталі ДФС у рубриці «Реєстри».

Нагадаємо, відповідно до внесених змін до діючого законодавства, з 1 липня поточного року суб’єкти господарювання, які здійснюють виробництво, оптовий, роздрібний продаж та зберігання пального, повинні отримати ліцензію на таку діяльність.

Такі зміни запроваджено з метою скорочення обсягів тіньового ринку пального, збільшення податкових надходжень та покращення якості нафтопродуктів для споживачів.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!