Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На Вінниччині створено інноваційний агропромисловий кластер

В рамках проєкту децентралізованого співробітництва між Вінницькою областю, містом Вінниця та містом Діжон, регіоном Бургундією за підтримки Міністерства Європи та закордонних справ Франції відбулось підписання Меморандуму про створення інноваційного агропромислового кластера «AgroVin».

Про це повідомляє прес-служба Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА.

Створення інноваційного агропромислового кластеру «AgroVin» є частиною масштабного проєкту, який передбачає співробітництво з французькою стороною за чотирма напрямами та спрямований на створення агропромислового кластера із залученням підприємств харчової промисловості регіону.

За словами директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької ОДА Володимира Мережка, створення агрокластеру дозволить об’єднати фермерів, сільськогосподарських виробників та переробників, сприятиме підвищенню ефективності і продуктивності місцевих підприємств агропромислового комплексу та підвищить додану вартість виробленої продукції.

Агропромисловий кластер «AgroVin» на Вінниччині створюється за прикладом французького кластеру «Vitagora».

Нагадаємо, французька компанія реалізує на Вінниччині агропроєкти. Також ми писали про те, що на Вінниччині французьскі компанії створять агрохаб.