Агромаркет

На Тернопільщині норвежці навчать, як використовувати біоенергію

Поділитись:
На Тернопільщині норвежці навчать, як використовувати біоенергію

У Борщові (Тернопільська область) реалізують норвезько-український проект «Створення центру для біоенергетики та управління місцевими енергоресурсами».

Меморандум про співпрацю підписали Тернопільська облдержадміністрація, громадська організація «Науково-технічний центр «Біоенергія», Борщівська міськрада, Борщівський агротехнічний коледж та міжнародний фонд «Енержі Фарм». Як повідомила прес-служба Тернопільської ОДА, проект здійснюватиметься під егідою Міністерства закордонних справ Норвегії.

Проект передбачає практичні й теоретичні навчальні програми щодо впровадження відновлювальних джерел енергії на базі громадської організації «Науково-технічний центр «Біоенергія» у Борщові та в Борщівському агротехнічному коледжі.

У рамках співпраці передбачається обмін досвідом щодо використання біомаси, переробки відходів, будівництво котелень тощо. Також планується створити розсадники біоенергетичних культур, підготувати угоди щодо організації енергетичних господарств, розробити плани співробітництва та обмін досвідом з Північним та Європейським біорегіонами.

Головною метою проекту є збільшення виробництва й використання біоенергії та інших видів відновлювальної енергії, а також розробка плану раціональної інфраструктури для енергетичної безпеки Західного регіону України.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями