Агромаркет
Головне:
Агромаркет

На свинокомплексі KSG Agro створили штаб протидії коронавірусу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На базі підприємства «Стронг-Інвест», що входить до складу агрохолдингу KSG Agro та керує свинокомплексом в селі Нива Трудова (Апостолівський район, Дніпропетровська область), створено оперативний штаб протидії коронавірусу.

Про це повідомили в компанії.

До його функцій входить надання практичної допомоги для профілактики коронавірусної інфекції співробітниками свинокомплексу, їхніми родинами, всіма мешканцями села в період карантину, а також надання інформаційної та психологічної підтримки.

На свинокомплексі реалізуються додаткові заходи профілактики і протидії коронавірусу. Так, особлива увага приділяється розосередженню співробітників на виробничих ділянках.

Весь персонал свинокомплексу забезпечений захисними масками, без яких неможливе транспортування та проходження санпропускнику.

Співробітники, що мають клінічні ознаки інфекції до роботи не допускаються. Щодня перед початком робочого дня здійснюється клінічний огляд персоналу.

Завдяки діяльності оперативного штабу, всі співробітники свинокомплексу та їхні родини вже забезпечені необхідною кількістю засобів індивідуального захисту, включаючи маски, дезінфектанти, одноразові рукавички та господарське мило.

На другому етапі найближчими днями засоби захисту поширюватимуться в Ниві Трудовій серед ветеранів свинокомплексу, самотніх пенсіонерів, багатодітних сімей, дітей-сиріт і соціально незахищених верств населення.

Також на період карантину буде організовано регулярне забезпечення жителів села продуктовими наборами.

Як повідомлялося, підприємства МХП працюють у штатному режимі з посиленими заходами безпеки.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!