Агромаркет

На Рівненщині діє майже півтисячі фермерських господарств

На Рівненщині діє майже півтисячі фермерських господарств

В агропромисловому комплексі Рівненської області функціонує 753 сільськогосподарські підприємства. В тому числі 493 фермерські господарства, 115 – господарські товариства, 83 – приватні підприємства, 42 – виробничі кооперативи, 5 – державних підприємств, 180,5 тис. – особистих селянських господарств, що мають у користуванні 47% ріллі. Про це повідомила директор Департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько під час щотижневої апаратної наради, повідомили AgroNews в прес-службі Мінагрополітики.

За її словами, щорічно з метою сприяння фермерам у реалізації продукції департамент агропромислового розвитку Рівненщини організовує проведення осінніх ярмарків. «У 2015 році в м. Рівне проведено 7 обласних ярмарків в яких прийняли участь понад 90 фермерських господарств, більше 30 переробних підприємств та понад 100 особистих селянських господарств. Аналогічні ярмарки проводяться у всіх районних центрах області», – зазначила керівник профільного департаменту.

Вона наголосила, що найбільш дієвою програмою є підтримка фермерських господарств: «За час дії попередньої програми (на 2011-2015 роки) із обласного бюджету виділено 3,3 млн. гривень пільгових кредитів для 83 дрібних фермерських господарств».

Також за словами Надії Переходько, в Рівненській області вжито низку заходів з розвитку органічного землеробства. Проведено з дрібними товаровиробниками три наради на яких ознайомлено учасників із перевагами виробництва органічної продукції. В області три підприємства уже стали виробниками органічної продукції. У минулому році створено фермерське господарство, яке планує здійснювати виробництво біогумусу. Також сформовано реєстр фермерських та особистих селянських господарств, які виявили бажання займатися виробництвом органічної продукції», – зазначила керівник профільного департаменту Рівненської ОДА.

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!