Агромаркет

На Полтавщині прийняли Програму розвитку та підтримки агрокомплексу до 2020 року

На Полтавщині прийняли Програму розвитку та підтримки агрокомплексу до 2020 року

Полтавська облрада затвердила Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини до 2020 року, пише «Полтавщина».

Згідно з програмою, планується відшкодування витрат сімейним фермам, ОСГ та СФГ з вирощування ВРХ, кіз, овець, хутрових тварин. А також тим, що пов’язані із селекційно-племінною роботою, ветеринарним обслуговуванням та придбанням обладнання. Відшкодовуватимуть кошти СФГ й на реконструкцію тваринницьких ферм. Попередні підрахунки показують, що на ці потреби піде 28,5 млн грн.

На розвиток бджільництва області буде направлено 5,25 млн грн.

Підтримка садівництва та ягідництва з компенсацією витрат на закладання нових насаджень плодово-ягідних культур, за попередніми підрахунками, потребує 4,8 млн грн.

У програмі також передбачена фінансова підтримка або часткове відшкодування вартості сільгосптехніки та обладнання з переробки сільгосппродукції для сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Попередні підрахунки показують, що на ці потреби піде 15 млн грн.

Ще 4,25 млн грн. полтавська влада планує направити на формування дієздатної мережі сільськогосподарських дорадчих служб, системи розповсюдження сільгоспзнань, технологій та інформації, а також створення обласного Центру сільсськогосподарських дорадчих послуг.

Для розвитку органічного землеробства та виробництва органічних продуктів харчування програмою передбачено повне компенсування витрат на підтвердження відповідності виробництва органічної продукції та отриманням сертифіката відповідності.

Також закладена компенсація 20% вартості поставленої органічної продукції дитячим дошкільним, шкільним, медичним та соціальним закладам області на умовах державних закупівель. За попередніми підрахунками, органічний сектор потребує 6,5 млн грн.

Фінансуватиметься Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини протягом 2016-2020 років.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!