На Міжнародному форумі Poultry Farming обговорять, як птахівництву утримувати флагманські позиції
Вітчизняне птахівництво навіть за воєнного часу посідає лідерські позиції не лише в Україні, а й змушує нервувати конкурентів на зовнішніх ринках. Рентабельність виробництва зростає, експорт продукції птахівництва не втрачає обсягів. Жага до життя й розвитку рухає галузь так само, як і саму Україну, вперед.
І Міжнародний практичний форум Poultry Farming, який відбудеться 16-17 квітня у Львові, є не лише відображенням поточної стадії розвитку галузі, а й трампліном для майбутніх зрушень на птахівничому ринку.
Організатором цього масштабного заходу виступає журнал «Наше птахівництво».
Poultry Farming зажив слави майданчика для спілкування спеціалістів птахівничої галузі, провідних фахівців і консультантів міжнародного рівня, практиків і науковців.
Кожен птахівник протягом двох днів роботи форуму отримає для себе цінну інформацію з перших рук. Так, керівники зможуть обговорити з колегами ефективний менеджмент у турбулентні періоди, запровадження новітніх технологій для поліпшення операційних процесів, способи підвищення рентабельності виробництва, формування нових логістичних шляхів і напрямків експорту птахопродукції тощо.
Технологам у сфері птахівництва будуть цікаві доповіді фахівців щодо сучасних технологій утримання і вирощування птиці, оптимізації раціонів і виробництва, поліпшення виробничих показників, усунення причин зниження продуктивності.
Традиційно чимало доповідей на форумі присвячено проблемам ветеринарії. Зокрема, йтиметься про підтримання високого імунного статусу птиці; нові виклики, які несе грип птиці; причини відсутності приросту ваги в бройлерів; продукти в годівлі птиці, альтернативні антибіотикам; нюанси ефективної вакцинації.
Із програмою та спікерами Poultry Farming детально можна ознайомитися тут.