Агромаркет

На Хмельниччині кредитна спілка почала працювати з аграрними розписками

Кредитна спілка «Перша Подільська Фермерська», що працює в південних районах Хмельницької області, долучилася до числа кредиторів, що працюють з аграрними розписками.

Про це повідомляє прес-служба спілки.

На початку жовтня ця кредитна спілка вперше у своїй практиці використала фінансову аграрну розписку із заставою майбутнього врожаю озимої пшениці. Тепер цей інструмент є складовою кредитної політики фінансової установи. 

«Ми кредитуємо практично весь спектр сільгоспвиробництва. За цей час з наших членів виросло 20 самодостатніх господарств, які починали з 1-5 га й виросли в господарства, що обробляють площі від 50 до понад 750 га», – зазначив голова правління кредитної спілки Сергій Гищук.

На сьогодні дрібні фермери будь-якого регіону країни не мають достатньої «твердої» застави, щоб отримати фінансування на проведення сезонних робіт, модернізацію приміщень, обладнання та поповнення оборотного капіталу.

Тому, за словами Сергія Гищука, аграрні розписки є одним із найзручніших інструментів кредитування і для позичальників, і для кредиторів.

Довідка

Аграрні розписки як інструмент фінансування впроваджує Проект IFC «Аграрні розписки в Україні» за підтримки Швейцарської Конфедерації та у партнерстві з профільними міністерствами.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!