Агромаркет

На Херсонщині розвиватимуть експорт плодоовочевої продукції

Поділитись:
На Херсонщині розвиватимуть експорт плодоовочевої продукції

Меморандум про співпрацю в напрямку здійснення експортної діяльності плодоовочевої групи товарів Херсонщини було підписано під час обласного Форуму експортерів плодоовочевої групи товарів Херсонщини.

Про це повідомили у департаменті агропромислового розвитку Херсонської ОДА.

Меморандум підписали заступник голови Херсонської ОДА Євген Рищук, директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Олександр Паливода, в.о. начальника херсонської митниці Михайло Закалінський та представник «Таврійського клубу експортерів» Павло Ярмій.

На форумі були обговорені питання виходу на міжнародний ринок херсонських виробників овочів, фруктів та продуктів їх переробки.

Нині Херсонщина переважно відома на світових ринках як експортер зернових та технічних культур.

«Таврійський клуб експортерів», створений групою фермерів, має на меті допомогти саме виробникам плодоовочевої продукції вийти на європейські та азійські ринки.

«Втрачений російський торговельний ринок був хаотичним, та для розширення можливостей і постачання сільськогосподарської продукції до інших країн необхідне обов’язкове оформлення відповідних документів, адже експортний ринок Європи й Азії сертифікований і стандартизований, ‒ зазначив директор департаменту агропромислового розвитку Херсонської облдержадміністрації Олександр Паливода. ‒ Саме тому товаровиробники Херсонщини навчатимуться правильно й вигідно співпрацювати з іншими країнами».

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями