Агромаркет

На Донеччині виділять гранти на підтримку приватного сільського господарства

На Донеччині виділять гранти на підтримку приватного сільського господарства

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» за підтримки міжнародної організації CRS оголошує про початок проекту «Гранти на підтримку приватного сільського господарства» в Донецькій області.

Про це повідомили в департаменті агропромислового комплесу та розвитку сільських територій  Донецької облдержадміністрації.

У рамках проекту на одне домогосподарство виділяється сума від 7,5 тис. до 25 тис. грн на відновлення або розвиток власного сільського господарства для забезпечення себе необхідними продуктами харчування на тривалий період.

Мета проекту – відновлення джерела існування внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення, які проживають в сільській місцевості шляхом розвитку приватного сільського господарства.

До проекту відбирають господарства, які не мають постійного джерела доходу.

Грант може бути витрачений на придбання тварин, птиці, насіння, обладнання для ведення сільського господарства, матеріалів для тепличного господарства або господарчих будівель.

Заявки можуть подати як внутрішньо переміщені особи, так і місцеві сільські жителі Олександрівського, Слов’янського, Бахмутського, Костянтинівського, Лиманського районів Донецької області.

Заявки приймаються до 15 березня 2018 року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!