Агромаркет

Миколу Гапеєва призначено СЕО «Аскет Шиппінгу»

Оператор на ринку логістики сільськогосподарських культур «Аскет Шиппінг» розширює управлінську команду і запроваджує посаду СЕО. Її обійме 32-річний Микола Гапеев, який сфокусується на операційному управлінні компанією.

Про це повідомляє пресслужба оператора.

«Головна мета для нас – щоб наші клієнти та партнери на кожному етапі експортної логістики мали найкращі умови. Подальший розвиток ринку і посилення конкуренції показує, наскільки важлива системність і стратегія. Однією з ключових завдань Миколи Гапеєва на новій посаді стане визначення стратегії подальшого активного розвитку компанії і нових, затребуваних ринком напрямків», – зазначає власниця «Аскет Шиппінг» Катерина Русина.

Раніше Микола Гапеєв очолював напрям маркетингу суднобудівного заводу «Океан» і працював виконавчим директором ТОВ «Метал Стівідорінг Компані» (Україна, Миколаїв).

Його професійний бекграунд включає розробку і реалізацію інвестиційних проектів для компаній «Бунге» (США) і COFCO (Китай).

Нагадаємо, «Аскет Шиппінг» сформував свої потужності річкових перевезень. Раніше «Аскет Шиппінг» придбав у лізинг два судна в «НІБУЛОНа».