Агромаркет

МВФ чекає, що вже у травні Верховна Рада затвердить законопроект щодо запуску ринку землі

МВФ чекає, що вже у травні Верховна Рада затвердить законопроект щодо запуску ринку землі

Міжнародний валютний фонд (МВФ) чекає затвердження Верховною Радою законопроекту щодо запуску ринку землі в травні цього року, а також скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення з кінця 2017 року.

«Затвердження Верховною Радою закону про обіг земель сільськогосподарського призначення очікується до кінця травня 2017 роки (зміна і новий граничний термін для виконання структурного маяка, який залишається з кінця вересня 2016 року), що дозволить діючому мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення втратити силу з кінця 2017 року», ‒ йдеться в тексті меморандуму між Україною і МВФ, оприлюдненому на сайті Фонду.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів спочатку очікував ухвалення законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення до кінця грудня 2016 року. Замість цього Верховна Рада наприкінці жовтня продовжила мораторій на продаж земель сільгосппризначення, введений у 2002 році, до 2018 року.

Своїм рішенням парламент доручив комітетам ВР і профільному міністерству протягом півроку напрацювати необхідні законопроекти. Трохи пізніше кілька депутатів з коаліції внесли до Верховної Ради законопроект № 5535 «Про обіг земель сільськогосподарського призначення».

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!