Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Між Україною і Грузією діятиме пряме залізнично-поромне сполучення

Між Україною і Грузією діятиме пряме залізнично-поромне сполучення

Україна та Грузія уклали угоду про організацію прямого міжнародного залізничного сполучення через порти України та Грузії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

«Ми сьогодні підписали дуже важливий документ, який з’єднує Україну, Грузію, Казахстан і Азербайджан на Великому Шовковому шляху, – наголосив міністр інфраструктури Володимир Омелян, який підписав документ від імені України. – Наші країни доклали багато зусиль для того, щоб спростити логістику, зробити транзит більш дешевим, а найголовніше – збільшити швидкість доставки товарів, щоб це було максимально комфортно для бізнесу».

Він підкреслив, що все більше компаній готові нести додаткові витрати, аби товар було доставлено не за два-три місяці, а за 9-15 днів. «Ми в цьому році маємо довести швидкість проходження контейнерів з Китаю до західних кордонів України до 9-10 діб», – додав міністр.

Також він зазначив, що наразі тривають переговори щодо запровадження скрізного тарифу та спрощення митних процедур. «Сподіваюся, цього року ми зможемо завершити всі формальності, і з наступного року перейти безпосередньо до поставок. Є висока зацікавленість з боку країн ЄС. Для України це не тільки економічний, а й політичний проект», – заявив Володимир Омелян.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали