Агромаркет

Міністру агрополітики належать 100% корпоративних прав кіпрської компанії «Лалонітана Інвестментс Лімітед», – декаларація

Міністру агрополітики належать 100% корпоративних прав кіпрської компанії «Лалонітана Інвестментс Лімітед», – декаларація

Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий заповнив електронну декларацію, згідно з якою він у лютому 2016 року придбав інвестиційні сертифікати ТОВ «Арта управління активами» на 2,5 млн грн.

Згідно з декларацією, у 2015 році йому належали інвестиційні сертифікати зазначеної компанії на 13,25 млн грн.

У 2016 році міністр отримав 193,2 тис. грн. заробітної плати, а також володіє готівкою в сумі 570 тис. грн., 60 тис. євро та $443,3 тис.

У 2016 році Тарас Кутовий не обзавівся нерухомим майном і транспортними засобами. Його мати Світлана Кутова є власницею квартири в Києві площею 56 кв. м, дочка Соломія – квартири в 103 кв. м у столиці. Син Віктор Кутовий задекларував квартиру в Києві площею 54 кв. м, власницею якої виступає Юлія Кушнірук. Отець Віктор Кутовий з листопада 2016 року орендує квартиру в Києві площею 223 кв. м.

На рахунках в «Укрсоцбанку» чиновник має 1,08 тис. євро, $9,9 тис. та 5,78 тис. грн.

Також Тарасу Кутовому належать 100% корпоративних прав кіпрської компанії «Лалонітана Інвестментс Лімітед».

Міністр володіє годинниками Rolex Daytona Stainless Steel і Panerai Luminor GMT Stainless Steel.

Згідно з інформацією на сайті компанії «Арта», вона є одним із лідерів серед українських інвестиційних компаній, яка працює на фінансовому ринку України з 2002 року. У 2005 році було засновано ТОВ «Арта управління активами» для управління активами юридичних і фізичних осіб.

Інтерфакс-Україна

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!