Агромаркет

Мінекономрозвитку уточнив, що може спричинити падіння сільгоспвиробництва на 0,2%

Мінекономрозвитку уточнив, що може спричинити падіння сільгоспвиробництва на 0,2%

Міністерство економічного розвитку і торгівлі прогнозує скорочення сільськогосподарського виробництва в 2016 році на 0,2% в порівнянні з 2015 роком. Про це згідно з прогнозом Мінекономрозвитку пише «УНІАН».

При цьому основними факторами скорочення виробництва можуть стати висока конкуренція на внутрішньому ринку, втрата ринків збуту молочної продукції в країнах СНД, нові умови спеціального режиму оподаткування ПДВ для аграріїв і висока собівартість виробництва.

У той же час, на думку аналітиків міністерства, позитивно на обсяги сільгоспвиробництва можуть вплинути поліпшення внутрішнього споживчого попиту, погодний фактор (значна кількість опадів у період дозрівання), а також зміна структури посівів на користь ярих зернових, що дозволить досягти кращої динаміки рослинництва у другому півріччі.

Нагадаємо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі зберегло прогноз скорочення сільськогосподарського виробництва в Україні в першому півріччі 2016 року у рівні 1%. Виробництво сільськогосподарської продукції в Україні в січні-квітні 2016 року скоротилося на 1,7% в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!