Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Держава допомагатиме бізнесу із проблемними виробничими об’єктами

Мінекономіки спільно з Держархбудінспекцією (ДАБІ) та Мінрегіоном налагодили взаємодію у вирішенні проблематики, пов’язановї з набуттям права на виконання будівельних робіт  та введенням в експлуатацію виробничих об’єктів, в тому числі об’єктів сільгосппризначення.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

За інформацією, яку надали облдержадміністрації України, 5 областей повідомили про 16 суб’єктів господарювання, у яких є проблемні питання, що виникають під час комунікації з Держархбудінспекцією.

Відповідний перелік суб’єктів господарювання було сформовано та направлено Держархбудінспекції, яка сприятиме пришвидшенню перевірки документів, що поступили від заявників.

Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький висловив подяку керівництву Держархбудінспекції та іншим учасникам за співпрацю в оперативному вирішенню проблемної ситуації.

«Мінекономіки вживає всіх заходів для вирішення будь-яких проблемних ситуацій, які можуть виникнути у підприємців під час оформлення документів на отримання державної підтримки – на всіх етапах підготовки цих документів. Дякую Держархбудінспекції за оперативність та розуміння, адже підтримка бізнесу є пріоритетом уряду», – заувадив Тарас Висоцький.

Вже відбулася одна з таких консультативних зустрічей Держархбудінспекції з бізнесом, де розглядалися кейси проблемних питань щодо об’єктів сільськогосподарського призначення Полтавської та Київської областей.

Крім того, Мінекономіки на основі звернень від бізнесу направило запит до Міністерства цифрової трансформації України щодо проблем із реєстрацією декларацій про початок будівельних робіт через онлайн-сервіс державних послуг «Портал Дія».

Нагадаємо, на Вінниччині реалізовано 11 проєктів з будівництва і реконструкції зерноскладів.

Журнали