Агромаркет

Мінагрополітики запускає допоміжний інформаційний ресурс щодо ведення агробізнесу

Мінагрополітики запускає допоміжний інформаційний ресурс щодо ведення агробізнесу

Міністерство аграрної політики та продовольства разом із представниками Офісу підтримки реформ та за сприяння ФАО створили допоміжний інформаційний ресурс для всіх стейкхолдерів агросектору. Інфоресурс розрахований на тих, хто шукає конкретну інформацію про практичні аспекти ведення агробізнесу в Україні.

Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.

«Ресурс створений для широкого кола користувачів і, в першу чергу, для наших фермерів», ‒ зазначила заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

Допоміжний ресурс інформує користувачів про аграрні та продовольчі виставки за кордоном; проекти технічної допомоги, що фінансуються донорськими організаціями; регіональні бюджетні програми підтримки в Україні; торговельні аграрні місії; «білі» книги інвесторів; експортне портфоліо агросектору України. Також буде юридичний довідник для іноземних інвесторів.

Для зручності користування введені фільтри за регіоном України, спеціалізацією, стратегічним пріоритетом Мінагрополітики та джерелом фінансування.

Запропонована на сайті інформація регулярно доповнюватиметься й оновлюватиметься.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!