Агромаркет

МХП - у топ-25 роботодавців України відкритих для молоді 

МХП - у топ-25 роботодавців України відкритих для молоді 

Компанія МХП увійшла до рейтингу ТОП 25 роботодавців, відкритих для молодих талантів до 25 років. Результати рейтингу були оголошені під час щорічного форуму для HR-спеціалістів HR-POINT 2023.

Про це повідомляє пресслужба МХП.

Журі рейтингу, до якого входять експерти HR-галузі, високо оцінили зусилля команди МХП у наданні молоді можливостей для навчання, розвитку, працевлаштування та кар’єрного зростання.

МХП, як великий роботодавець, зацікавлений у стратегічному розвитку кадрового потенціалу і на локальному і на національному рівнях. Компанія щороку інвестує ресурси у навчання молодих спеціалістів. Одним з напрямів діяльності в цьому контексті є програма МХП з дуального навчання, яка поєднує теоретичне навчання студентів у закладах освіти із навчанням на робочих місцях.

Підприємства компанії в різних регіонах України систематично взаємодіють з навчальними закладами з метою пошуку та реалізації найефективніших форматів співпраці. Станом на початок 2023 року МХП співпрацює з 19 навчальними закладами, зокрема у Київський, Вінницький, Черкаський, Дніпропетровський та інших областях. До програм дуальної форми здобуття освіти МХП долучаються сотні студентів, які беруть участь у десятках активностях, зокрема, онлайн та офлайн зустрічей, воркшопів, семінарів, виробничих екскурсій. Таким чином молоді фахівці отримують можливість здобувати необхідні практичні навички під час навчання за низкою спеціальностей, наприклад: харчових технологій, ветеринарної медицини, технології виробництва та переробки продукції тваринництва, галузеве машинобудування та інші.

За підсумками проходження програми учасники отримують можливість працевлаштування на підприємства, які є частиною однієї з найбільших і найсучасніших компаній країни.

Нагадаємо, МХП створить спільне підприємство в Саудівській Аравії.