Агромаркет

МХП у півтора раза збільшив експорт соєвої олії

У ІII кварталі поточного року продажі соняшникової олії у компанії МХП зменшилися на 8% – до 84,97 тис. тонн, порівняно з ІII кварталом 2018 року – 92,87 тис. тонн, що спричинено переважно зміною умов поставки з DAP на FOB.

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії.

Натомість загальний експорт соняшникової олії компанії за дев’ять місяців 2019 року становить 271,5 тис. тонн, що на 13% вище, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

«Збільшення обсягів за дев’ять місяців 2019 року зумовлене зростанням виробництва і зміною умов поставки з DAP на FOB», – ідеться в повідомленні компанії.

Експорт соєвої олії у ІІІ кварталі 2019 року склав 15,76 тис. тонн, що на 156% вище, порівняно з аналогічним періодом минулого року, і сукупно за дев’ять місяців 2019 року – 40 тис. тонн, що на 6% вище, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, за рахунок збільшення виробництва і продажів деяких складських залишків.

Також МХП продає соєвий шрот третім особам. Компанія розглядає експорт рослинних олій як один з «природних методів хеджування» для накопичення додаткових валютних надходжень і захисту від нестабільності національної валюти.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!