Агромаркет

МХП першим в Україні реалізував інноваційний проєкт щодо моніторингу емоційного стану працівників

МХП першим в Україні реалізував інноваційний проєкт – систему моніторингу емоційного стану працівників на основі сканерів на робочих місцях, які розпізнають емоції людини і передають ці дані для обробки алгоритмами на основі штучного інтелекту.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Як зазначається, робоча група проєкту МХП з моніторингу емоційного стану співробітників на основі штучного інтелекту представить отримані в ході дослідження результати на Українсько-ізраїльському інноваційному саміті, який відбудеться в Києві в рамках Ізраїльського тижня інновацій в Україні.

«Методика дає змогу всім співробітникам самостійно контролювати й використовувати піки своєї продуктивності, захищає людей від стресогенних чинників і емоційного вигоряння, а також допомагає холдингу адаптувати корпоративну культуру і бізнес-процеси для формування доброзичливої ​​продуктивної атмосфери, яка сприяє розкриттю потенціалу найбільш перспективних працівників», – ідеться в повідомленні.

Довідка

Українсько-ізраїльський інноваційний саміт – платформа для налагодження і зміцнення ділових зв’язків в галузі високотехнологічних інноваційних рішень. Близько півсотні спікерів і 70 технологічних компаній представлять розробки в сферах automotive, safe city, health tech, fintech, space tech, agritech, energy tech, AI і cybersecurity.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!