Агромаркет

МХП інтегрує виробництво «зеленого» водню в біометанові технології

МХП інтегрує виробництво «зеленого» водню в біометанові технології

Міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій МХП продовжує працювати над втіленням зеленої стратегії та реалізовувати проєкт з енергоефективності, зеленої енергетики та декарбонізації власних виробничих процесів.

Про це повідомив заступник Голови правління компанії МХП Олександр Домбровський під час Міжнародного форуму сталого розвитку, який відбувся в Києві за ініціативи «Асоціації експертів сталого розвитку».

Олександр Домбровський наголосив, що МХП ще до початку повномасштабної війни встигла відпрацювати всі свої ключові напрями діяльності та сформувала розуміння, яким критеріям, технологіям, інноваціям має відповідати компанія, аби досягти максимальну енергоефективність, вуглецеву нейтральність та бути повноцінною ESG-компанією.

«Ми вже давно максимально ефективно використовуємо власні біогазові комплекси, на яких виробляємо зелену енергію, зелений пар, зелене тепло та органічні добрива, почали використовувати сонячну енергію, працюємо над впровадженням систем накопичення енергії,» – поділився експерт.

Компанія планує і далі розвивати зелений курс наскільки це можливо в умовах війни, прямуючи вуглецевої нейтральності усіх виробничих процесів.

«Ми плануємо інтегрувати виробництво зеленого водню у біометанові технології й працювати над розвитком зеленої енергетики», – зазначив пан Домбровський.

Нагадаємо, МХП наростив продажі соняшникової олії майже на 40%.