Агромаркет

Мед з замінованих полів Kernel стане елементом дипломатії

Мед з замінованих полів Kernel стане елементом дипломатії

Kernel разом з Міністерством закордонних справ України та Saatchi & Saatchi Ukraine запускають проєкт «Мед мінних полів». Він допомагатиме привертати увагу міжнародної спільноти до замінованих земель України та збирати кошти на розмінування.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Понад 30% території нашої країни заміновано. Проте завдяки цій спільній ініціативі частина цих полів знову стане корисною і навіть більше – зможе розповісти світові про одну з важливих проблем української землі.

«Щоб уникнути контакту з мінами, дрони засіватимуть заміновані ділянки медоносними травами. Згодом бджоли, яким, як і дронам, не страшні міни, зберуть на цих полях нектар. А мед мінних полів стане потужним символом, щоб залучити до розмінування ще більше міжнародних партнерів та донорів. Українські дипломати даруватимуть мед колегам з інших країн під час зустрічей по всьому світу», – констатують у Kernel.

Уже у 2024 році мед мінних полів, виготовлений у співпраці зі Спілкою пасічників України на замінованих полях Kernel, помандрує разом з українськими дипломатами у різні куточки планети.

Нагадаємо, у Kernel зменшують кількість використання добрив.