Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Lidea виводить на глобальний ринок два комерційні бренди

На світовому рівні Lidea запускає два комерційні бренди: Lidea та Caussade Semences Pro. В Україні – бренд Lidea. Першою культурою, яка виходить на український ринок під брендом Lidea, буде ріпак. Презентуватимуть та продаватимуть гібриди цієї культури з оновленого портфоліо Lidea. Усі гібриди ріпаку, що надійдуть до продажу, будуть у нових брендованих мішках Lidea.

Про це AgroTimes повідомили у компанії.

Об’єднання Euralis Semences та Caussade Semences Group розпочалося 1 вересня 2020 року. Це поклало початок створенню бренду Lidea. Входячи у десятку провідних насіннєвих компаній світу, Lidea має на меті позиціонувати себе одним із лідерів у європейському насіннєвому бізнесі.  Обіг Lidea становить 350 млн євро. Інвестиції у виробництво та R&D — близько 30 млн євро. Lidea працює сьогодні задля сільського господарства майбутнього, поширюючи бачення сталого розвитку.

Lidea пропонує українським сільгоспвиробникам широкий вибір гібридів таких культур: кукурудза, соняшник, соя, озимий ріпак, озима пшениця, люцерна. На додаток до цих основних культур Lidea надає інноваційні генетичні рішення, такі як Duo Corn та OSR Insect Trap, а також сертифіковане органічне насіння.

Обіг Lidea в Україні, як повідомляє компанія, становить понад 50 млн євро. Lidea має приблизно 4 тис. га сільгоспугідь, значна частина яких придатна для зрошення та використовується для вирощування насіння. Крім цього, має завод із виробництва насіння, молочну ферму, власні комерційний та маркетинговий відділи, відділ з трейдингу. Lidea в Україні — це вертикально інтегрована компанія із понад 400 співробітників. Lidea присутня на всіх етапах створення ланцюжка цінності в Україні, що включає дослідження і розвиток, польове виробництво, доробку насіння та продажі й трейдинг. Розвиваючи інфраструктуру, Lidea має на меті реалізувати нові ідеї в українському агробізнесі та підвищити його рентабельність.

Бренд Lidea у світі — це сучасний та інноваційний мультикультурний бренд, пізнаваний аграріями. Lidea пропонує широкий асортимент продукції та послуг для покращення рентабельності фермерських господарств.