Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Китай запроваджує інструмент для хеджування цінових ризиків після АЧС

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Китай оголосив перший ф’ючерсний контракт, що дозволяє постачання живих свиней. Проте за результатами першого дня торгів на Далянській товарній біржі ф’ючерси показали падіння майже на 13%. Про це повідомляє Bloomberg.

Обсяг оголошеного контракту становить 16 тонн. За словами представників Далянської товарної біржі, це еквівалентно загальній вазі тварин у повній вантажівці, що є звичайним способом перевезення свиней в КНР.

У перший торговий день було встановлено цінові обмеження на рівні 16%, наступного дня — 8%. Також є обмеження на відкриті позиції — для стабілізації ринку й запобігання завищення цін на ф’ючерси.

Мета цього ф’ючерсного контракту, оголошеного Піднебесною, — дати ринку інструмент для хеджування цінових ризиків через АЧС. Крім того, як зазначають аналітики, він сприятиме стандартизації порід свиней відповідно до правил і специфікацій біржі.

Уперше контракти на живих свиней було оголошено 1966 року на Чиказькій товарній біржі.

Нагадаємо, імпорт м’яса до Китаю за перші чотири місяці 2020 року збільшився на 82%, як порівняти з минулим роком, і склав, за даними Головного митного управління, 3,03 млн метричних тонн.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ