Агромаркет

Кутовий розкрив канадійцям найцікавіші напрями для інвестицій в український агросектор

Кутовий розкрив канадійцям найцікавіші напрями для інвестицій в український агросектор

Канадські бізнесмени можуть зацікавитися інвестиціями в український агропромисловий сектор, зокрема, у такі напрямки, як переробний, машинобудівний, енергетичний, органічне виробництво тощо. Про це заявив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час виступу на канадсько-українському бізнес форумі, що відбувається у Торонто 20-21 червня.

«Перспективними напрямами в АПК для інвестицій є фінансування системи зрошення, розвиток аграрної логістики, переробна галузь, органічне виробництво, співробітництво в галузі сільськогосподарського машинобудування», – розповів Тарас Кутовий, передає прес-служба Мінагрополітики.

Він також наголосив на важливості лізингових операції в аграрний сектор країни із залученням фінансових інституцій Канади.

Крім того, важливим напрямком канадсько-української співпраці, на думку міністра, є обмін досвідом у розвитку виробництва альтернативних видів енергії в Україні.

Довідка

Канадсько-український бізнес форум проходить у рамках програми  Канадсько-Української торгової палати та проекту інвестиційної підтримки вже п’ять років поспіль. Форум відбувається за підтримки уряду Канади з метою розширення торгівлі та інвестування між країнами.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!