Агромаркет

Кукурудзяне поле фермер може використати і як силос, і як ігровий лабіринт

Кукурудзяне поле фермер може використати і як силос, і як ігровий лабіринт

Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму запропонувала Мінагрополітики затвердити Рекомендації власнику особистого селянського та сімейного фермерського господарства щодо надання послуг сільського зеленого туризму.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів голова Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму Володимир Васильєв.

«У фермера мають бути правила для легальної праці, особливо коли купа перевіряльників налітає, – пояснив він. – А захищений він буде тільки тоді, коли чітко розумітиме свої права й обов’язки».

У Рекомендаціях буде покроково розписано, що фермер має зробити, як почати цей бізнес. Хто може працювати, на якій підставі, які правила, яке є законодавство. Його поширюватимуть через Асоціацію фермерів та приватних землевласників, ЗМІ.

«Те саме кукурудзяне поле фермер може використати двічі: і як силос, і створивши ігровий лабіринт, – вважає Володимир Васильєв. – Гра стане ще більш захопливою, якщо звести для глядачів і вболівальників споглядальні вежі».

За його словами, є споживачі, які ніколи не бачили живу корову, свиню. Якщо показати дитині, з чого робиться молоко, де курка несе яйця, для них це буде справжньою атракцією, як власне і вся діяльність фермерського господарства.

«Чим більше фермерів розумітиме, що покладатися тільки на сільськогосподарську діяльність ризиковано, а гостинність, яку можна доручити дружині, – це стабільні доходи, тим краще для їх родин», – підкреслив Володимир Васильєв.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!