Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Krone стратегічно перебудовується

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Бернард Кроне (ліворуч) вступив на посаду голови наглядової ради холдингу Krone, Альфонс Феєр виконує обов’язки заступника. 
фото Krone

Бернард Кроне, керуючий учасник товариства Bernard Krone Holding SE & Co. KG, і Альфонс Феєр, голова правління холдингу Krone, були обрані до наглядової ради холдингу Krone на початку січня. Бернард Кроне стає головою наглядової ради, Альфонс Феєр виконує обов’язки заступника. 

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Після відходу попереднього члена наглядової ради, Бернарда тен Дошате, до складу наглядової ради Krone також входить Філіп Фрайхерр фон дем Бусше, д-р Вілфрід Хольтгрейв і Бернд Меерполь.

З переходом Бернарда Кроне і Альфонса Феєра до наглядової ради група Krone стратегічно орієнтується на різноманітні поточні та майбутні завдання в галузі сільськогосподарської техніки та причепів. 

«Під егідою групи Krone вже сьогодні діють 102 підприємства, з них 65-у оперативної сфері. Для того, щоб контролювати компанію найкращим чином, я вирішив перейти на верхню сходинку наглядової ради, і отже в вищий контрольний комітет. З цієї вищестоящої позиції я продовжу керувати групою Krone разом зі своїми досвідченими і компетентними колегами в наглядовій раді. Таким чином ми забезпечуємо постійне продовження нашої корпоративної філософії, яка була розроблена для довгострокового успіху в бізнесі і стійкого прибуткового зростання завдяки далекоглядному мислення і дії протягом чотирьох поколінь. Як голова наглядової ради, я повністю зосереджуся на подальшому стратегічному розвитку компанії і в той же час збережу для Krone перевірений курс як інноваційної сімейної компанії, керованої власниками, що базується в Емсланд », — сказав Бернард Кроне.

Перейняв посаду генерального директора після Альфонса Феєра з 1 січня д-р Давид Фрінк, який вже з початку 2018 року було головним фінансовим директором групи компанії Krone. Ще один член правління холдингу Krone – доктор Стефан Бінньюіс, який є головним операційним директором.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: