Агромаркет

Ковельська філія «Укрветсанзаводу» призупинила роботу

Ковельська філія «Укрветсанзаводу» призупинила роботу

Ковельська філія держпідприємства «Укрветсанзавод» призупинила прийом відходів тваринного походження до повної утилізації накопичених відходів на своїй території.

Таке рішення прийнято на спільному засіданні комісії при Волинській ОДА з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при облдержадміністрації, повідомили у Держпродспоживслужбі.

Крім того, сировина, що лежить на майданчику для приймання та зберігання сировини, буде ізольована у водонепроникний матеріал. Це забезпечить герметичність до подальшого вирішення питання щодо її утилізації.

Зараз насамперед вивчається питання вивозу відходів, які захороненні на прилеглій до підприємства території.

Питання фінансування державних установ ветеринарної медицини й надалі залишається актуальним. Тому для ефективного виконання протиепізоотичних заходів будуть вжиті заходи, які дозволять фінансувати ці установи в межах фактичної потреби.

Окрема увага буде приділена створенню матеріального резерву для екстреного розгортання та належних умов функціонування карантинних ветеринарно-поліцейських постів та виконання заходів з ліквідації особливо небезпечних захворювань.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!