Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Контінентал Фармерз Груп» сплатила до бюджетів усіх рівнів понад 923,3 млн грн

Компанія «Контінентал Фармерз Груп» у 2020 році сплатила до бюджетів усіх рівнів понад 923,3 млн грн, що на 253,2 млн грн більше, ніж у 2019 році. На соціальну підтримку громад, з якими агрохолдинг співпрацює на території п’яти областей Західної України, «Контінентал» спрямував 30,8 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Із 30,8 млн грн соціальних інвестицій компанії більше 8,5 млн грн спрямовані на допомогу у боротьбі з COVID-19. Від початку поширення захворювання в Україні компанія підтримує лікарні та ФАПи на територіях своєї присутності. Також «Контінентал» надав фінансову підтримку у створенні додаткових місць для розміщення хворих на коронавірусну інфекцію в пульмонологічному відділенні Тернопільської університетської лікарні.

«Майже 2 млн грн було спрямовано на придбання кисневих концентраторів, співфінансували купівлю апаратів ШВЛ. Компанія старалася допомогти кожному населеному пункту, де вона працює. Купували респіратори, маски, засоби захисту та дезінфекції не лише для медиків, але й для поштарів та соціальних працівників, чия робота передбачає велику кількість контактів з людьми. Пандемія — це наша спільна проблема, якій можемо протистояти, тільки об’єднавши наші зусилля», – зазначив генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп» Георг фон Нолкен.

Незважаючи на глобальні виклики, пов’язані з COVID-19, «Контінентал» не забував про щоденні потреби і проблеми громад. Кошти соціального бюджету виділялися також на реалізацію проєктів у сфері благоустрою, духовності, інфраструктури, культури, на підтримку та розвиток кооперативного руху. Серед масштабних проектів — реконструкція стадіону та відбудова дитячого садочка в с. Чуква (Львівська обл.). Мешканцям с. Юринці (Хмельницька обл.) «Контінентал Фармерз Груп» допомогла з утепленням дитячого садочка, у с. Мала Лука (Тернопільська обл.) — з ремонтом будинку культури, в с. Погорілівка (Чернівецька обл.) Компанія профінансувала встановлення вуличного освітлення, а в с. Виноград (Івано-Франківська обл.) — підведення води до ФАПу.

У 2020 році Компанія продовжила підтримувати розвиток кооперації. На придбання обладнання для кооперативів та на організацію навчальних заходів для їхніх учасників «Контінентал» виділив 698,1 тис. грн. Також аграрії провели уже традиційний «Марафон лип», висадивши разом з громадами більше 4000 дерев.

З детальною інформацією про соціальні інвестиції та податкові відрахування «Контінентал Фармерз Груп» можна ознайомитися на спеціальній онлайн-платформі (https://cfg.com.ua/). Платформа, яку Компанія запустила минулого року на своєму офіційному сайті, в режимі реального часу відображає детальну інформацію про сплачені податки та соціальні інвестиції у кожному регіоні її присутності. «Контінентал» став першим серед аграріїв України, хто запровадив таку практику звітності.

Нагадаємо, «Контінентал» планує зменшити використання мінеральних добрив за рахунок сидератів.