Агрономія
Головне:
Агрономія

«Контінентал» планує зменшити використання мінеральних добрив за рахунок сидератів

Вирощування сидератів — рослин, які культивують перед посадкою основної культури, щоб покращити фізичні та хімічні властивості ґрунтів, а також збагатити їх корисними елементами живлення — один зі способів органічного підживлення, що його використовує «Контінентал Фармерз Груп».

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Сидерати підтримують хорошу вологоутримуючу здатність ґрунту, сприяють його розщільненню, є джерелом мікро- та макроелементів. При внесенні сидератів агрохолдинг ретельно досліджує фізико-хімічні властивості ґрунту, щоб визначити, яка суміш краще підходить для кожного поля. Завдяки їх внесенню, «Контінентал» планує зменшити використання мінеральних добрив», – ідеться в повідомленні.

Цього року на полях компанії, де вже зібрали озимі культури, було посіяно близько 4 тис. га сидератів. У наступному році ці площі планують збільшувати до 10 тис. га. Окрім власного вирощування, використовують вже готові суміші, які купують в спеціалізованих компаній.

Органічні добрива вносять на всіх землях, які обробляє «Контінентал». В компанії зазначають, що прагнуть зберегти ресурси ґрунту, і саме активне використання органічних добрив у виробництві відновлює його фізико-хімічні властивості.

Нагадаємо, «Контінентал» працює над біологізацією та відновленням родючості ґрунту.

Журнали