Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Компанії SAATBAU та PROBSTDORFER SAATZUCHT оголосили про об’єднання українських представництв

Наприкінці вересня 2020 року у м. Леондінг (Австрія) дві потужні австрійські насіннєві компанії SAATBAU LINZ eGen та PROBSTDORFER SAATZUCHT GmbH & Co KG дійшли згоди щодо об’єднання в Україні бізнесів. Домовленість є результатом волевиявлення представників двох компаній в Україні задля розвитку та зростання бізнесу.

Про це повідомляє прес-служба компанії SAATBAU.

Як зазначається, надалі фірми будуть працювати над повним об’єднанням шляхом злиття за принципом 50/50. Очікується, що процес буде закінчено до 11.01.2021 року. Новостворена компанія матиме назву SAATBAU – PROBSTDORFER UKRAINE.

Наразі компанії перебувають на етапі злиття та розробляють нову стратегію розвитку, утім загальна модель не зазнає кардинальних змін. Керувати компанією буде поточна команда ТОВ «ЗААТБАУ УКРАЇНА» на чолі з генеральним директором Танею Хюбнер.

«Ми переконані, що синергія двох селекційних компаній забезпечить ще кращий доступ українских аграріїв до новітньої та високопродуктивної австрійської генетики з одних рук», – запевняє Таня Хюбнер.

Новостворена компанія SAATBAU – PROBSTDORFER UKRAINE продовжуватиме працювати над зростанням стабільного розвитку агровиробників. Портфоліо і в подальшому будуть доповнювати найкращі сорти з набором цінних господарських ознак зі спільних селекційних програм.

«Співпраця на рівні селекції SAATZUCHT DONAU в Австрії і надалі фокусуватиметься на відборі адаптивних для українських умов сортах сої, пшениці та ріпаку, які повністю задовольнятимуть зростаючі потреби фермерів, переробників та споживачів», – зазначив Фелікс Гьон, керівник розвитку бізнесу в Україні, PROBSTDORFER SAATZUCHT.

Як представник двох європейських селекційних компаній, нова організація «SAATBAU – PROBSTDORFER UKRAINE» матиме на меті:

  • розширення позицій на українському ринку насіння;
  • посилення інвестицій в селекційні дослідження задля збільшення врожайності сільськогосподарських культур і одночасно збереження природних ресурсів, та подальший розвиток органічного напрямку землеробства в Україні;
  • диверсифікація портфоліо;
  • підвищення якості виконання щоденних завдань за рахунок збільшення штату співробітників.

Журнали