Агромаркет

Китайський бізнес робить ставку на невеликі українські агропідприємства

Китайський бізнес робить ставку на невеликі українські агропідприємства

Китайських інвесторів в Україні радше цікавитиме купівля середніх та дрібних підприємств, ніж великих активів. Найбільш цікавими будуть рослинницькі та тваринницькі підприємства, млини та кондитерські компанії.

Про це розповів голова комітету з питань сільського господарства Китайської Торгової Асоціації Чень Іцян.

«Питання суперечливе. З одного боку, наші інвестори бачать великі перспективи у розвитку підприємництва у вашій державі. З іншого – подібні великі компанії важкі з точки зору модернізації та управління, тож радше інвесторів цікавитимуть середні та дрібні підприємства, вони швидше стануть прибутковими. Найбільш цікавими будуть рослинницькі та тваринницькі підприємства, млини та кондитерські компанії», ― зазначив Чень Іцян.

Крім того, голова комітету з питань сільського господарства Китайської Торгової Асоціації зауважив, що він як китаєць обома руками за відкриття ринку землі в Україні. «Ми готові купувати тут землю, розвивати бізнес», – наголосив Чень Іцян.

«Проте як людина, яка мешкає в Україні понад вісім років, мушу сказати, що це питання для вашої країни передчасне. Всі знають, яка чудова в Україні земля, і це ваше найбільше багатство. Невже ви готові відмовитися від нього за гроші? Треба підходити до приватизації дуже обережно та виважено. Однозначно я не бачу відкриття ринку землі в Україні найближчими роками», – підсумував він.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!