Агромаркет

Китай пропонує відкрити в Україні аграрну біржу, доступну для середніх фермерів

Китай пропонує відкрити в Україні аграрну біржу, доступну для середніх фермерів

Китай зацікавлений у відкритті сільськогосподарської товарної біржі в Україні.

Про це йшлося під час робочої зустрічі президента Української аграрної конфедерації (УАК), народного депутата Леоніда Козаченка з топ-менеджерами Міжнародної товарної біржі Цзіліня (JICE).

За словами керівників JICE, ідея в тому, щоб створити в Україні біржу, де б могли  продавати свою продукцію та хеджувати цінові ризики не лише великі компанії, а й середні фермери. Таким чином сільгоспвиробники могли б укладати контракти за більш вигідною ціною, повідомляє УАК.

«Пропозиція JICE є цікавою, оскільки в Україні наразі мають можливість продавати свою продукцію на міжнародних біржах лише великі компанії з обсягами виробництва понад $50 млн на рік, ‒ зауважив Леонід Козаченко. ‒ Середні ж компанії з обсягами, наприклад, $1 млн на рік такої можливості не мають. Саме тому подібна товарна біржа могла б стати корисною українським фермерам».

Проблема середніх компаній у тому, що вони не мають досвідчених фахівців для укладання ф’ючерсних контрактів на міжнародних біржах, не можуть самостійно формувати великі експортні партії, наголосив президент УАК.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!