Агромаркет
Головне:
Агромаркет

«Кернел» увійшов до топ-5 роботодавців за версією Forbes Ukraine

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія «Кернел» посіла п`яте місце у рейтингу «50 найкращих роботодавців України» від Forbes Ukraine серед підприємств у всіх сферах та перше місце в агробізнесі.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

В «Кернел» нагадали, що для підготовки рейтингу ТОП-50 було опитано 150 найбільших українських компаній. Вони поділилися умовами роботи та можливостями для розвитку, рівнем заробітної плати й підтримкою з боку роботодавця у період пандемії. Також для ранжування використовувалися оцінки експертів та інформація з відкритих джерел.

До списку 50 найкращих роботодавців країни увійшли компанії банківської та IT сфер, рітейлери, представники від металургії, фармацевтики, комунікацій, агробізнесу та ін.

«Сьогодні кожен співробітник компанії має можливість підвищувати свої професійні та особисті компетенції, розкривати і розширювати власні рамки завдяки участі в унікальних проєктах, освоювати суміжні або нові спеціальності, ініціювати реалізацію тієї чи іншої ідеї, брати безпосередню участь у змінах на краще», – зазначила керівник департаменту персоналу компанії Наталя Кульчицька.

Нагадаємо, три HR-проєкти «Кернел» отримали міжнародні премії.

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ