Агромаркет

Kernel представив результати кліматичного проєкту на міжнародних кліматичних переговорах

ЄБРР визнав компанію Kernel регіональним лідером у провадженні ESG практик і реалізації кліматичних амбіцій, тож запросив поділитися досвідом.

Про це повідомляє пресслужба Kernel.

«Ми – єдина українська агрокомпанія, яка презентувала свої напрацювання та накопичені знання у цій сфері в межах міжнародних кліматичних переговорів. У межах панелі «Продовольча безпека та зміна клімату» розповіли про ключові досягнення проєкту «Корпоративне кліматичне управління та шлях низьковуглецевого розвитку», який реалізуємо в партнерстві з ЄБРР та EY», – зазначили в компанії. Зокрема, в рамках міжнародних переговорів Kernel розповіли про інтеграцію кліматичного та ESG порядку денного у корпоративну діяльність компанії; створення комітету зі сталого розвитку при Раді директорів; запровадження перших кліматичних KPI, які спрямовані на розробку комплексної системи обліку викидів парникових газів по всьому ланцюгу створення вартості; результати сценарного аналізу фізичних і перехідних кліматичних ризиків; результати розширеного обліку викидів парникових газів, а саме викиди Kernel, пов’язані з ланцюгами постачання (Scope 3).

Представляючи проєкт, Менеджерка зі сталого розвитку Kernel Марта Трофімова зазначила, що військові дії на території України стали черговим сильним сигналом для міжнародної спільноти до посилення спільних зусиль із попередження та пом’якшення катастрофічних наслідків зміни клімату. «Ракетні обстріли, як і екстремальні погодні явища, спричинені зміною клімату, призводять до значних порушень ведення бізнесу. Різниця у тому, що про зміну клімату ми знаємо давно і маємо достатньо часу та можливостей вибудувати свою довгострокову стійкість до таких порушень. Є конкретні дії, яких можна вжити для збільшення власного внеску у боротьбу зі змінами клімату та адаптації до їхніх наслідків. Саме це і робить наша компанія», — говорить Марта Трофімова.

Раніше ми повідомляли, що Kernel відновив практичні заняття для майбутніх інженерів-механіків.