Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Катеринопільський елеватор МХП став лідером з виробництва соєвої олії

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

ТОВ «Катеринопільський елеватор» (Черкаська область), який входить до складу агропромислового холдингу МХП, став провідним виробником соєвої олії в Україні за підсумками 2019 року, повідомляє AgroTimes.

За даними асоціації «Укроліяпром», загальний обсяг виробництва соєвої олії в минулому році склав 281,3 тис. тонн, з них на долю Катеринопольського елеватору прийшлося 17%.

До складу ТОВ «Катеринопольський елеватор» входять комбікормовий, олієпресовий і олійнокстраційний  заводи.  На підприємстві діє одна лінія переробки сої потужністю 900 тонн/доба. В 2018 році на елеваторі переробили 236,5 тис. тонн олійних бобів і виробили 43 тис. тонн соєвої олії.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!