Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Канадські експортери знизили продажі пшениці

Канадські експортери знизили продажі пшениці

За період із липня 2016 по січень 2017 року канадський експорт пшениці знизився на 14,5% порівняно із аналогічним періодом минулого сезону – до 11,7 млн тонн. Минулого сезону експорт цього періоду сягав 13,11 млн тонн.

За оцінкою аналітичного центру УкрАгроКонсалт, зменшення експортної активності відбувається на фоні вищої, ніж у інших топ-експортерів, ціни на вирощену в Канаді пшеницю.

Зокрема, експерти зауважують, що Канада зменшила відвантаження пшениці до країн Африки, Південної Америки та у ЄС, а також – до азійських країн, які є головними покупцями цього канадського збіжжя.

Так, імпорт канадської пшениці до Бангладеш зменшився майже удвічі, до 418 тис. тонн проти 803 тис. тонн, екпортованих протягом липня-січня 2015/16, Китай знизив закупівлі пшениці з Канади до 326 тис. тонн (511 тис. тонн у попередньому сезоні), а відвантаження до Індонезії скоротилися до 737 тис. тонн (1058 тис. тонн у попередньому сезоні). З-поміж азійських покупців імпорт канадської пшениці збільшила лише Японія – до 1039 тис. тонн (966 тис. тонн у попередньому  сезоні).

УкрАгроКонсалт

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!