Агромаркет

Канада зацікавлена у створенні «українських полиць»

Канада зацікавлена у створенні «українських полиць»

Ініціатива «українських полиць» у закордонних супермаркетах Ucare by FoodTech Shelf та Канадсько-Українська торгова палата CUCC стали партнерами. Об’єднавши зусилля, організації працюватимуть для надання допомоги українському бізнесу. 

Про це повідомляє пресслужба UCARE. 

Співпраця CUCC та UCARE полягає в наданні інформаційної підтримки, допомозі у пошуку ділових партнерів та обміні професійним досвідом. Спільною метою організацій є підтримка української економіки шляхом просування українських продуктів. 

Канадсько-Українська торгова палата CUCC – бізнес-асоціація, покликана сприяти торгівлі та інвестиційним можливостям у Канаді та Україні, а також розвивати співпрацю між канадськими та українськими державними та приватними зацікавленими сторонами.

З моменту свого заснування в 1992 році та завдяки довгій історії дружніх, політичних, економічних і культурних відносин між Канадою та Україною, CUCC стала авторитетним голосом канадського та українського бізнесу, та налічує понад 230 членів. 

Наразі СUCC працює над низкою ініціатив для підтримки українського народу, бізнесу та економіки.

UCARE активно налагоджує партнерські стосунки на ринках Канади, США, Великобританії, Польщі, Угорщини та Німеччини. Для ритейлерів UCARE відкриває ринок якісних продуктів, маючи прямий доступ до 2000+ українських виробників та готовий цілісний концепт їх просування. Окрім того, наявність «української полиці» збільшить лояльність споживачів до мережі — адже через війну попит на українське у всьому світі значно зріс.

Нагадаємо, у супермаркетах Європи і США з’являться «українські полиці».