Агромаркет

Кабмін нейтралізує «податкових білочок» на митницях

Кабмін нейтралізує «податкових білочок» на митницях

25 травня Кабінет міністрів України ухвалив постанову, що обмежує перелік підстав для огляду товарів на митницях, дозволяє скасувати так званих «податкових білочок», які чинять тиск на експортерів горіхів і сільськогосподарської продукції.

Час митних процедур тепер буде обмежений чотирма годинами. «Після отримання всіх необхідних документів контролюючий орган повинен ухвалити рішення протягом чотирьох годин і внести його в IT-сервіс», ‒ цитує міністра фінансів Олександра Данилюка «РБК-Україна».

Віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів зазначив, що уряд, проаналізувавши весь ланцюжок експорту горіхів з України, з’ясував, що проблема з експортом стосується не лише експорту горіхів, а й цілого ряду сільськогосподарської продукції, яку вирощують і закуповують у населення.

«Ухвалення постанови дасть змогу уникнути недостатньо обгрунтованих рішень про проведення огляду товарів і транспортних засобів, що сприятиме запобіганню несумлінному ставленню до вітчизняних експортерів і зростанню експорту», – сказав Кубів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!