Агромаркет
Головне:
Агромаркет

Інвестиції в приватизовані компанії збільшилися на 2,3 млрд гривень

Інвестиції в приватизовані компанії збільшилися на 2,3 млрд гривень

У 2015 році в приватизовані підприємства України за фактом було інвестовано 15 млрд грн., проти очікуваних 12,7 млрд грн.

Про це з посиланням на результати перевірки виконання умов договорів купівлі-продажу об’єктів держвласності проведених Фондом держмайна України, інформує «Вiz.liga.net».

Станом на 1 січня 2016 інвестиції в приватизовані підприємства України, зросли на 18% або на 2,3 млрд грн — до 15,04 млрд грн.

Наголошується, що згідно з умовами договорів, підприємства повинні були отримати на початок січня 2015 року 12,7 млрд грн, а за фактом було інвестовано 15,04 млрд грн.

За даними перевірки, обсяги інвестицій в іноземній валюті також значно перевищують передбачені умовами приватизації. На приватизовані підприємства надійшли 1,9 млрд дол., і 72 млн євро інвестицій, тоді як договорами передбачалося надходження до 1,5 млрд дол., і 19,26 млн євро.

Всього на кінець 2015 року по договорам купівлі-продажу пакетів акцій, об’єктів незавершеного будівництва та об’єктів малої приватизації було інвестовано на загальну суму понад 27,8 млрд грн.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали