Агромаркет

Інформацію Державного земельного кадастру захистять за допомогою технології Blockchain

Інформацію Державного земельного кадастру захистять за допомогою технології Blockchain

Новітня цифрова система захисту даних Державного земельного кадастру від зовнішнього втручання буде розроблена на базі технології Blockchain, яка є найбільш досконалою з існуючих на сьогодні в сфері захисту даних.

Меморандум про співпрацю щодо створення програмного продукту підписали перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк, заступник міністра юстиції Денис Чернишов, голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко, виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин та генеральний директор Bitfury Hoilding B.V. Валерій Вавілов, повідомили у Мінагрополітики.

«Питання безпеки інформаційних даних земельного кадастру та зведення рівня людського втручання до мінімуму є першочерговим завданням для повноцінного функціонування системи та гарантування прав громадян. Blockchain є одним з тих інструментів, який дозволить нам виконати це завдання», ‒ наголосив Максим Мартинюк.

За його словами, перевагою Blockchain є те, що структура системи передбачає наявність стороннього аудитора, який здійснюватиме нагляд за коректністю її функціонування та сприятиме прозорості інформаційного ресурсу. Передбачено, що такий зовнішній аудит може здійснювати міжнародна антикорупційна організація Transparency International Україна.

«Новітні технології – потужний механізм запобігання корупції та індикатор прозорості влади. Transparency International Україна й надалі продовжуватиме моніторити, контролювати якість державного управління та сприяти становленню відповідального партнерства «золотого трикутника»: громадянського суспільства, влади та бізнесу», ‒ зауважив Ярослав Юрчишин.

Також Transparency Internation може надати якісну антикорупційну експертизу при розробці програмного забезпечення та застосуванні Blockchain.

Довідка

Blockchain ‒ принципово нова технологія зберігання інформації, яка успішно застосовується в американських і західних банках. Основа технології Blockchain полягає в розподіленому зберіганні інформації.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!