Агромаркет

Хімічні гіганти Dow й DuPont отримали від Єврокомісії «добро» на злиття

Хімічні гіганти Dow й DuPont отримали від Єврокомісії «добро» на злиття

Європейський антимонопольний регулятор схвалив злиття хімічних гігантів Dow Chemical Co. і DuPont Co. за умови, що компанії виділять кілька бізнесів для підтримки конкуренції.

Як повідомила Європейська Комісія, компанії погодилися продати частину міжнародного бізнесу DuPont з виробництва пестицидів та пов’язані з ним дослідницькі активи. Також на продаж виставлено бізнес сополімерів та іономерів Dow Chemical.

Влада ЄС відзначила, що спочатку була стурбована можливим зниженням цінової конкуренції і вибору в сфері пестицидів. Побоювання також викликали інновації, спрямовані на поліпшення існуючих продуктів і розробку нових активних інгредієнтів. Однак зобов’язання, взяті на себе компаніями, повністю знімають ці побоювання, зазначив антимонопольний регулятор ЄС.

«Винесена ухвала забезпечить збереження цінової конкуренції на ринку пестицидів після об’єднання Dow й DuPont, а також розробку безпечніших та ефективних продуктів у  майбутньому», ‒ заявила глава антимонопольної комісії ЄС Маргрет Вестагер.

Про злиття Dow і DuPont було оголошено в грудні 2015 року. Сукупна ринкова капіталізація двох гігантів складе близько $120 млрд, потім планується розділити бізнес на три компанії.

ЛIГАБiзнесIнформ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!