Агромаркет

Херсонська ОДА занепокоєна станом полезахисних лісових смуг та просить внести зміни до Земельного кодексу України

Херсонська ОДА занепокоєна станом полезахисних лісових смуг та просить внести зміни до Земельного кодексу України

Під час засідання робочої групи з питань збереження полезахисних лісових смуг на території Херсонської області під головуванням в.о. заступника голови облдержадміністрації Євгена Рищука були обговорені питання про проведену роботу обласних служб з організаційних питань збереження полезахисних смуг та поточна ситуація з полезахисними лісовими смугами в області  та виконання заходів щодо охорони та захисту полезахисних лісових смуг.

 

«На сьогодні лісосмуги продовжують знищувати, юридичний статус зазначених земельних ділянок та зелених насаджень на даний час чітко не визначений, що створює труднощі вирішення питання щодо збереження фактично існуючих полезахисних смуг в рамках чинного законодавства», – зазначив під час наради Євген Рищук та додав, що тільки внесення змін до законодавства зможе урегулювати це питання.

 

Обласна державна адміністрація звернулася листами від  18 березня 2016 року № 39-1194/0/16/12 до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з пропозицією щодо внесення змін до Земельного кодексу України стосовно збереження та утримання полезахисних лісових смуг.

 

У відповіді Мінагрополітики України від 06 травня 2016 року № 37-49-11/6763 зазначається, що у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення цільового призначення земельних ділянок, зайнятих полезахисними лісовими смугами (реєстр № 4296 від 23 березня 2016 року), яким пропонується врегулювання питання щодо земельних ділянок, зайнятих полезахисними лісовими смугами та іншими захисними насадженнями.

 

«Так, як зазначені питання на сьогодні не вирішені обласна державна адміністрація повторно звернеться до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України. Проекти листів будуть підготовлені найближчим часом», – підсумував в.о. заступника голови облдержадміністрації.

 

Окрім цього, згідно доручення голови облдержадміністрації за результатами засідання будуть відпрацьовані спільні заходи щодо захисту полезахисних лісових смуг керівництвом районів з Державною екологічною інспекцією в Херсонській області та Херсонським управлінням лісового та мисливського господарства.

 

khoda

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!