Агромаркет
Головне:
Агромаркет

HarvEast щороку виділяє на нішеві культури до 10% посівних площ

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Загальний портфель нішевих культур в агрохолдингу HarvEast  наразі не перевищує 8%, тоді як щорічний допустимий максимум для компанії – 10%.

Про це повідомила директор з продажу холдингу HarvEast Тетяна Алавердова в ході конференції «День агронома: прибуткова агрономія», передає кореспондент AgroTimes.

«Ми з року в рік намагаємося не перевищувати 10-відсотову частку нішевих культур у загальних обсягах виробництва продукції рослинництва для мінімізації ризиків», – зазначила Тетяна Алавердова.

За її словами, більшість нішевих культур у компанії – зернобобові: горох, сочевиця, нут. При цьому горох в агрохолдингу віднедавна перестав бути нішевою культурою, хоча його все ще враховано в частку нішевих.

Вона також зазначила, що під час формування структури посівних площ зернобобових в агрохолдингу завжди враховують циклічність цін, властиву нішевим культурам: після різкого стрибка виробництва ціни на ту чи іншу культуру здебільшого знижуються.

Крім того, мають значення обсяги виробництва зернобобових в основних країнах-імпортерах. Так, наприклад, найбільшим імпортером українського гороху наразі є Індія.

«Ситуація на ринку гороху буде більш-менш зрозумілою після 20 лютого, коли в Індії пройде конференція, на якій озвучать прогнози обсягів виробництва цієї культури в Індії, а також те, які обсяги закупівель планують трейдери. Поки погодні умови в Індії не дуже сприятливі, і це може вплинути на зростання ціни на горох», – зазначила Тетяна Алавердова.

За її прогнозами, в поточному МР також очікується незначне зростання цін на нут.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!