Агромаркет
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агромаркет

Грузія оприлюднила свої вимоги до імпорту м'яса птиці

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компетентні органи Грузії оприлюднили вимоги до імпорту м’яса птиці у свою країну.

Про це йдеться у повідомленні Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів.

Як зазначається, відповідно до чинного законодавства Грузії, імпортоване м’ясо птиці може мати індикатор із зазначеним вмістом води та повинне супроводжуватися документом, що підтверджує відповідність, або формою ветеринарного сертифіката, що підтверджує відповідність вищезазначених товарів встановленим вимогам, що видається компетентним органом країни походження.

Заморожена та швидкозаморожена курятина може бути реалізована, якщо вміст води не перевищує обумовлені технічні умови (значення). Загальний вміст води в тушках замороженої та швидкозамороженої птиці, а також в частинах свіжої, замороженої та швидкозамороженої птиці, незважаючи на застосовуваний метод охолодження, не повинен перевищувати 5%.

Вищезазначена вимога діє до 1 січня 2025 року. З 1 січня 2025 року специфічна вимога щодо вмісту води повинна бути еквівалентною Регламенту Комісії (ЄС) № 543/2008 від 16 червня 2008 року.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!