Агромаркет

Гройсман заявив про готовність очолити Уряд

Гройсман заявив про готовність очолити Уряд

Спікер Верховної Ради України Володимир Гройсман заявив про свою згоду очолити майбутній Кабінет Міністрів, а також повідомив про досягнення членами парламентської коаліції компромісу щодо формату майбутнього уряду.

“Ми вийшли на прийнятний формат уряду, який дозволить вийти з кризи, в якій ми на сьогодні перебуваємо”, – заявив В.Гройсман, відкриваючи ранкове засідання Верховної Ради в середу.

Як повідомляє “Інтерфакс- Україна”, він поінформував, що в середу у членів парламентської коаліції буде можливість обговорити пропонований формат Кабінету Міністрів. 

“Я думаю, що у нас буде можливість сьогодні зустрітися, провести збори коаліції для того, щоб завтра вийти на голосування щодо створення нового уряду, затвердження програми дій”, – сказав спікер.

Водночас в оприлюдненому в середу вранці на сторінці спікера у Facebook зверненні В.Гройсман заявив про свою згоду очолити уряд. При цьому він наголосив, що для виходу з важкої ситуації, що склалася в країні, майбутньому Кабміну знадобиться значна підтримка.

“Я розумію, що ми знаходимося в неймовірно важкому стані, я розумію, що відповідальність перед урядом стоїть величезна, і виклики – просто катастрофічні. Але я знаю і інше. Що якщо буде ваша підтримка, підтримка громадян України, ми чесно відпрацюємо і зробимо все для того, щоб вивести країну з цієї кризи, в якій вона сьогодні знаходиться. Для цього нам потрібна підтримка фракцій парламенту – і “Блоку Петра Порошенка”, і “Народного фронту”, – заявив В.Гройсман.

Кісло голови Мінагрополітики в новому Уряді може зайняти голова Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин Тарас Кутовий, який заявив про готовність очолити аграрне відомство.

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!