Агромаркет

Гройсман: Ми повинні створити інфраструктуру для ефективної роботи малих фермерів

Гройсман: Ми повинні створити інфраструктуру для ефективної роботи малих фермерів

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман 9 квітня провів зустріч з представниками профільних Міністерств та Комітетів Парламенту, під часякої обговорив актуальні проблеми аграрної сфери країни та можливі шляхи її реформування. Про це повідомили в прес-службі парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин в понеділок.

“Нам треба дати відповідь, як ми можемо підтримувати фермерів, аграріїв через сучасні механізми, які не суперечать нашим міжнародним зобов’язанням. Таким чином, і вирішити питання, з одного боку, а з іншого боку, запропонувати зовсім інші механізми стимулювання аграрного сектору”, – заявив В. Гройсман.

У нараді взяли участь Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Я. Краснопольський, директор Департаменту фінансово-кредитної політики Міністерства аграрної політики та продовольства України Б. Ахіджанов, заступник Міністра фінансів України – керівник апарату О. Макарова, Голова Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Н. Южаніна та Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Т. Кутовий.

Сторони, зокрема, обговорили питання оподаткування, компенсацій, сертифікації продукції, підтримки експортерів, а також законопроекти, що зможуть вирішити нагальні проблеми галузі.

Учасники наради наголосили на потенціалі України як постачальника органічної продукції та необхідності підтримки малих та середніх фермерських господарств. “Маємо створити для малих фермерів інфраструктуру, де вони зможуть ефективно працювати”, – у зв’язку з цим зауважив В. Гройсман.

Голова Парламенту наголосив, що сьогодні потрібен стратегічний підхід до розробки плану необхідних змін в аграрній сфері. Напрацьовані рішення також мають бути обговорені під час широкої дискусії з представниками галузі, зазначив В. Гройсман.

AgroNews

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!