Агромаркет

Гройсман доручив знайти шляхи зниження монопольних цін OstChem на добрива

Гройсман доручив знайти шляхи зниження монопольних цін OstChem на добрива

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман доручив Комітету Верховної Ради з питань аграрної політики та земельних відносин розробити та подати до 14 червня пропозиції по встановленню в Україні ринкових цін на добрива, які наразі продаються монополією OstChem за завищеною вартістю.

Прем’єр надав це доручення 9 червня під час третього засідання робочої групи з розроблення концепції ринку землі. Таким чином Володимир Гройсман відреагував на занепокоєння аграріїв, висловлене Всеукраїнською аграрною радою (ВАР), повідомила прес-служба організації.

18 травня 2017 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі встановила антидемпінгові мита на мінеральні добрива з РФ у розмірі 31,84%, що перевищує демпінгову маржу російських експортерів та автоматично робить рішення МКМТ незаконним.

На сьогодні ціни OstChem на українському ринку перевищують експортні ціни цієї ж компанії на 50-100% в залежності від виду добрив. Таким чином рішення про запровадження антидемпінгових мит не відповідає ринковій ситуації, підкреслили у ВАР.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!