Агромаркет

Гройсман анонсував податкову реформу для бізнесу

Гройсман анонсував податкову реформу для бізнесу

Кабінет Міністрів має намір в 2016 році провести реформу, яка спростить адміністрування податків для бізнесу, після чого ввести мораторій на внесення змін до Податкового кодексу на 3-5 років.

Про це під час зустрічі з підприємцями заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, інформує «Урядовий портал».

Кабінет Міністрів налаштований на прозору ефективну взаємодію з бізнесом та прагне створити рівні умови, що сприятимуть поліпшенню бізнес-клімату та відновленню економічного зростання у країні.

За словами Володимира Гройсмана, бізнес в Україні завжди знаходився в умовах невизначеності, тиску, недостатніх фінансових ресурсів та був об’єктом щоденної корупції, до чого призводить надмірна зарегульованість.

Тому, за його словами, на часі проведення податкової реформи, що має бути прозорою та прогнозованою.

«Сьогодні Україна потребує зрозумілої податкової системи, система має бути абсолютно прогнозованою, сталою. І хоча б 3-5 роки не маємо вносити будь-яких змін», — зауважив Володимир Гройсман. При цьому Голова Уряду наголосив на неприпустимості зловживань контролюючими, зокрема податковими, органами.

Також потрібно завершити реформу Державної фіскальної служби. Так, запланована оптимізація системи та скорочення її працівників до 40 тис. осіб. Володимир Гройсман зазначив, що вже є декілька законопроектів щодо врегулювання цього питання та висловив сподівання, що улітку дискусія щодо цієї реформи завершиться.

Коментуючи кроки щодо сприяння інвестуванню, Голова Уряду наголосив на доцільності створення офісу із залучення інвестицій та системи супроводження, а також розвитку системи індустріальних парків.

Також Уряд продовжить реформу української митниці, дерегуляцію, поступ у напрямку забезпечення публічної приватизації державних підприємств та конкурсне призначення їх керівництва.

Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд планує найближчим часом підписати Угоди про вільну торгівлю із Канадою та Туреччиною.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!